Download WordPress Themes, Happy Birthday Wishes
مقالات

آیا در خود احساس گناه می کنید ؟

آیا در خود احساس گناه می کنید ؟

آیا در خود احساس گناه می کنید؟اگر همیشه در خود احساس گناه می کنید یا طوری این فکر به مغزتان خورانده شده که همه ی انسان ها گناهکارند باید سخت روی تغییر باورهایتان کار کنید.

این یک باور بسیار مضر و مخرب است.شما باید در زمینه شناخت خدای مهربان و صفت وهاب بودن ایشان اطلاعات خود را بیشتر کنید

با همان بار اولی که از اعماق وجود بخاطر ارتکاب گناهی طلب بخشش کرده اید خداوند همه ی گناهان شما را بخشیده است.

روح ما روح الهی است و جزئی از خداوند متعال است.همانطور که خداوند در مورد روح انسان فرموده اند: نفخ من روحی.یعنی از روح خود در کالبد انسان دمیدم.

خداوند ستار و مستور کننده ی همه ی گناهان است و مارا نیافریده که به دوزخ ببرد و خوراک مارهای آتشین کند یا در قیر مذاب فرو ببرد.

چنین رفتارهایی با رحمانیت و وهاب بودن خداوند و غفار ورحیم بودن و ستارالعیوب بودن خداوند در تضاد است و سنخیتی با ذات خداوند ندارد.

احساس گناهکار بودن نه تنها مانع از این می شود که قدر لحظه ای را که در آن قرار داریم بدانیم بلکه پای مارا به گذشته و اتفاقاتی که در آن افتاده زنجیر می کند .

زنجیر شدن در گذشته اجازه ی تغییر و پیشرفت به ما نمی دهد.

خود را از گذشته و هر آنچه در آن اتفاق افتاده رها کنید تا فرصت های جدید و پیش رو را بتوانید ببینید.تا آب گل آلود ته نشین نشود چیزی در آب مشخص نیست.

پس گل و لای گذشته را از ذهن و دلتان بشویید تا زمینه برای ظهور افکار و فرصت های جدید باز و مهیا شود. یک لیوانی که پر از آب گل آلود است را تا خالی نکنید نمی توانید با آب زلال آن را پر کنید.

در این صورت فرصت ها و موقعیت های جدید و افکار جدید را می بینیدو از فرصت هایتان در زندگی بسیار بهتر استفاده می کنید و قدر لحظه به لحظه زندگی تان را خواهید دانست.

گناه اتفاقی است که در گذشته افتاده و لازم است آن را که مانند زنجیر به پای خود بسته اید از پای خود باز کنید و پای گذشته را به زمان حالتان نکشید.

از توجه شما ممنون و سپاسگزارم

نویسنده مقاله: ایمان امرائی

نوشته های مشابه

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

همچنین ببینید

بستن
بستن