Download WordPress Themes, Happy Birthday Wishes
مقالات

اعتقاد به بد بودن پول و کثیف بودن آن

اعتقاد به بد بودن پول و کثیف بودن آن !

اعتقاد به بد بودن پول و کثیف بودن آن یک اعتقاد است که مثل خیلی اعتقاد ها و باورهای دیگر در وجود خیلی از ما تبدیل به باور شده است.
تابحال باید از افراد زیادی شنیده باشین که پول چرک کف دسته،پول کثیفه،پول عامل همه بدبختیهاست،هرچی فساده از پوله،یا حتی شنیده باشین افراد ثروتمند با دزدی ثروتمند شدن،ثروتمندان انسانهای کثیفی هستند و امثال این جملات و باورهای غلط..
آیا چاقویی که در دست یک جراح است با چاقویی که در دست یک فرد شرور است تفاوت دارد؟ خیر هر دو چاقو هستند .یکی برای نجات جان انسان ها و دیگری برای آسیب زدن به انسان ها یا گرفتن جان آن ها.
پس ذات چاقو بد نیست.یک وسیله است که برای خدمت به بشر ساخته شده.بستگی به ما انسان ها دارد که درست از آن استفاده کنیم یا غلط..
به انرژی هسته ای نگاه کنید ،انرژی هسته ای یک فرصت در اختیار بشر قرار داده که یه یک منبع انرژی قابل تجدید دست پیداکند
حال یک دولت یا کشور ممکن است از این فرصت به نحو دیگری سوءاستفاده کند و بمب اتمی بسازد برای حمله به ملت ها و کشورهای دیگر و استثمار آنها.
پس انرژی هسته ای به خودی خود بد نیست و بسته به اینکه ما انسانها چطور از آن استفاده کنیم می تواند یک فرصت باشد یا یک تهدید.پول هم به خودی خود کثیف نیست.
پول یک فرصت است که توسط بشر اختراع شده برای سهولت دستیابی بشر به خواسته ها و نیازهای خودش.اگرچه ممکن است معدود افرادی هم باشند که از راههای نادرست ثروتمند شده باشند ولی حتی برای آنها هم پول به خودی خود کثیف نیست واستفاده ای که بشر از پول در راههای منفی میکند استفاده ی کثیف است.
در استفاده از ثروت هم نحوه ی استفاده مهم است.
از طرفی وقتی شما بارها می شنوید و بیان میکنید که پول کثیفه، پول چرک کف دسته و امثال اینها… و به پول لعنت می فرستید.از این افکار یک باور قدرتمند می سازید و ذهن ناخودآگاه شما فرق بین واقعیت و باور غلطی را که شما ساخته اید تشخیص نمی دهد
.بنابراین ناخودآگاهتان ذهن شما را برای فقیر بودن و نرسیدن به پول برنامه ریزی می کند و شما را به مسیرهایی هدایت می کند که در آن از پول و ثروت فاصله داشته باشید.
افرادی که پول را بد می دانند معمولا باورهای غلط دیگری هم دارند مثل: ما در خانواده ای فقیر به دنیا آمدیم و محکومیم به زندگی فقیرانه.
یا اینکه پیمانه روزی هرکسی مشخصه بیشتر از اون نمیتونه به دست بیاره و….اینگونه افراد اختیاری را که خداوند به آن ها داده نادیده می گیرند و خود را غرق شده در یک زندگی بر مبنای جبر (محکوم به زندگی اجباری) می دانند و با این باور غلط قدرت حرکت را از خود می گیرند.
همچنین به تناسب این دیدگاه محدود،تلاش های خود را محدود کرده و در سطحی نگه می دارند یا متوقف می گنند و پیرو آن بهره ی ناچیزی از ثروت های بیکرانی که خداوند در دنیا قرار داده و دائما در حال افزایش هستند ،می برند.
مشکل اینگونه افراد ریشه در باورهای آن ها دارد.باورهای غلطی که در گذشته براثر تکرار و تلقین افکار غلط شکل گرفته اند و به یک باور قدرتمند تبدیل شده اند.
این افراد باید روی باورهای خود کار کنند .باورهای غلط را کنار بگذارند و باورهای درست را با تکرار ودرطی زمان جایگزین باورهای غلط کنند.
بهتر است اینگونه افراد در یک دوره ی روانشناسی ثروت شرکت کنند و باورهای منفی و بازدارنده ی خود را تغییر دهند.
ریشه ی همه ی ناکامی ها و موفقیت ها در ذهن شماست نه در بیرون از چارچوب ذهن و بدن شما.
یکی از بزرگان می گوید:آنهایی که می گویند می شود و آن هایی که می گویند نمی شود،هردوراست می گویند.
در واقع ذهن ناخودآگاه این دو فرد ،اولی را برای شدن و دومی را برای نشدن برنامه ریزی می کند. فرد اول موفق می شود و فرد دوم موفق نمی شود.این یک قانون واضح در دنیاست.
امیدوارم شما دوستان پول و ثروت را کثیف ندانید وگرنه ذهن ناخودآگاه شما شمارا از هرمسیری که به سمت ثروت می رود دورتان میکند.
اگر تاکنون هم این باوررا داشته اید که پول کثیف است باید باوراشتباهتان را با باورهای درست جایگزین کنید.
بهترین کار برای ساختن باور جدید در این مورد این است که از پول و ثروت تعریف و تمجید کنید و بارها این تعریف ها و تمجید ها را تکرار کنید تا ذهن ناخودآگاه شما بپذیرد که پول پاک است،پول عاملی برای خوشبختی است،پول و ثروت عواملی برای استفاده ی بهتر از نعمات خداوند هستند و …
و زمانی که یک فرد ثروتمند را میبینید با ماشین آنچنانی و یا لباس و خانه آنچنانی،به جای اینکه بگویید ببینم اینا حق کدوم مردم بدبختیه که این خورده ش و پولدار شده یا بگین حتما دزده و دزدی کرده وگرنه آدمی که دزد نباشه به جایی نمیرسه،بهتره باورهاتون رو شست و شو بدین و باورهای جدید جایگزین اونها کنین و بگین مطمئن هستم این فرد ثروتمند خیلی تلاش کرده و زحمت کشیده تا پولدار شده،خوشحالم که چنین افراد ثروتمندی در محل ما،در شهر ما،در کشور ما وجود داره.
و از خدا بخواهید که راههای کسب ثروت و پول رو به شما نشان بدهد و حتما رقم دقیق از خدا درخواست کنید.ذهن ناخودآگاه شما این جمله را نمی فهمد که من دلم میخواد ثروتمند بشم .ولی این را می فهمد که من دلم میخواهد تا سال ۱۴۰۰ شمسی ۱ میلیون دلار پول نقد داشته باشم.وذهن ناخودآگاه شما وقتی بایک رقم روبرو می شود خود به خود تلاش میکند و برنامه ریزی میکند که شما را به این رقم از ثروت برساند.
از توجه شما بی نهایت سپاسگزارم
لطفا در قسمت نظرات سایت نظر خود را بنویسید.
شاد و موفق و سربلند باشید
بارشد طلائی همراه باشید و بدرخشید.
نویسنده مقاله:ایمان امرائی

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

بستن